Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Waterside Cottage, Annan

Snadná online rezervace Waterside Cottage a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Annan bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Waterside Cottage (Prázdninové domy), ubytování Annan, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Waterside Cottage. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Waterside Cottage může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Waterside Cottage se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Waterside Cottage vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

0

Waterside Cottage (Prázdninové domy), Annan

Annan, Velká Británie (Zobrazit hotel na mapě)

Waterside Cottage
Waterside Cottage 1Waterside Cottage 2Waterside Cottage 3Waterside Cottage 4Waterside Cottage 5Waterside Cottage 6Waterside Cottage 7Waterside Cottage 8Waterside Cottage 9Waterside Cottage 10Waterside Cottage 11Waterside Cottage 12Waterside Cottage 13Waterside Cottage 14Waterside Cottage 15Waterside Cottage 16Waterside Cottage 17Waterside Cottage 18Waterside Cottage 19Waterside Cottage 20Waterside Cottage 21

Set in Annan in the Dumfries and Galloway region, Waterside Cottage is a holiday home boasting free WiFi. The property features city views and is 42 km from Keswick.

The holiday home has a TV, a well-equipped kitchen with a dishwasher and an oven, and a bathroom with a bath or shower. Free private parking is available at Waterside Cottage.

Carlisle is 24 km from the accommodation, while Dumfries is 23 km away.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Waterside Cottage)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Služby na recepci

Úschova zavazadel, Individuální přihlášení/ odhlášení

Různé

Topení, Všechny prostory nekuřácké, Nekuřácké pokoje

Obecné podmínky (Waterside Cottage)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 10:00

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Waterside Cottage)

Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Cottages.com Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.